Cemal Kaşıkçı - Hayatı, Mücadelesi, Sırları - Sinan Onuş, Mehmet Akif Ersoy

"Türkiye'nin Entelektüel Aklının Buluşma Noktası"

    % 30indirim
  • Cemal Kaşıkçı - Hayatı, Mücadelesi, Sırları

Cemal Kaşıkçı - Hayatı, Mücadelesi, Sırları

Sinan Onuş
Mehmet Akif Ersoy
Kopernik Kitap

Barkod : 9786058093522

Aynı Gün Kargo!

  • Etiket Fiyatı: 27,00₺

  • İndirim: %30

  • İndirimli Fiyat: 18,90₺

0 yorum / Yorum Yap


“Serum uzun sürecek. Az önce hemşire bana ‘Neyisiniz’ deyince, ‘Yakınıyım’ dedim. Gerçekten de bu durumda, Cemal’in hiç olmadığı kadar yakını oluyordum. Yanında oturan, onunla ilgilenen, ihtiyaçlarını karşılayan… Ezanlar okunmaya başladı. ‘Üstümü ört Hatice’ dedi. İçimde bir merhamet oluştu. Cemal yanımda uyuyor. Serum hâlâ başlarda. Uzun bir süre devam edecek.”

2 Ekim 2018… Suudi Arabistan vatandaşı gazeteci Cemal Kaşıkçı Türkiye’de, ülkesinin başkonsolosluğuna girdi ve kendisinden bir daha haber alınamadı. Kapıda onu, nişanlısı Hatice Cengiz bekliyordu. Dünya olayı, ondan öğrendi. Cinayete ilişkin sorulara yanıt aranırken çok şey yazıldı, konuşuldu. Peki, yazılmayanlar ve konuşulmayanlar?..

Hatice Cengiz’in, Cemal Kaşıkçı ile olan ilişkilerini ve kişiliğini birçok yönü ile anlattığı bu kitapta onu yakından tanıyacak, ‘yüzyılın cinayeti’nin perde arkasındakileri öğreneceksiniz… Ayrıca elinizdeki bu kitapta, Hatice Cengiz’in günlüklerini ve yakın dostlarının aktardığı bilgileri bulacaksınız.

Kitap Özellikleri
ISBN 9786058093522
Basım Dili Türkçe
Basım Tarihi Ocak 2019
Basım Yeri İstanbul - Türkiye
Kağıt Cinsi 2. Hamur
Sayfa Sayısı 228

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi